субота, 27. јун 2026.

Vladimirčanima i svim ostalim učesnicima Sramnog, Najsramnijeg Skupa u Istoriji Srbije od nastanka do današnjih dana‼️

 

Nažalost, sve to MI finansiramo❗ ARAM im bilo sve, svim učesnicima❗ I prevoz i hrana i piće i dnevnica i podrška❗
Nikako ih ne treba spašavati❗ Svi treba da dobiju otkaz i ostanu bez sredstava za život, odmah posle neizbežnih promena i nuditi im sve one nisko vrednovane posliće, povremene, sezonske. Tako ih "spašavati"
Ne samo te iz Vladimiraca, nego sve prodane duše i ljigavce, gmizavce, bezkičmenjake, koji već godinama nemaju muda da kažu NE okupatorima i zlotvorima i da ih najure iz Srbije, a ne samo sa pozicija❗
Prevelik teret nosi ovaj Narod Srbijanski, izdržavajući toliku bagru ‼️

Нема коментара:

Постави коментар