Vučićima i Vučevićima i svim ostalim učesnicima Najsramnijeg Skupa od postanka Srbije‼️
Dabogda vas vukli po ulici kao otpad i gazili kao govno‼️ AMIN‼️ ☦️
Нема коментара:
Постави коментар