субота, 27. јун 2026.

O Sramnom Skupu‼️

 

Sve lepo rečeno, sem o moranju❗
NISU  MORALI  da dođu❗
HTELI su, jer su sitne prodane duše, ljigavci, bezkičmenjaci, uvlakači, bez morala, bez identiteta, bez svog Ja, bez svog mišljenja, bez svog stava, bez skrupula, bez obraza i bez srama‼️
Sve te sutra ne treba žaliti, sažaljevati, već ih SVE treba otpustiti sa radnih mesta, ostaviti na "jednom sendviču i bočici vode", angažovati za najniže vrednovane posliće i to ponekad, sezonski, nikako za stalno, a račune za režimske i druge troškove im vrlo uredno i u roku uspostavljati, uz kamate za ne plaćanje na vreme. Zapravo, obračunavati im zatezne kamate i slati im račune sa zakašnjenjem od nedelju-dve.

NISU MORALI da dođu, mogli su da kažu NE‼️ Okupatorima i gerilcima, 
Ili da krenu sa motkama i na samom sramnom skupu najure okupatore iz Srbije, a ne samo sa pozicija, tim istim autobusima, koji su im poslati da dođu na skup‼️

E, to bi bila UJEDINJENA SRBIJA
i to bi bila POBEDA SRBIJE
za sva vremena i za vjek i vjekova
A M I N‼️ ☦️❤️ 


(O komentaru Milojka Pantića) 


Нема коментара:

Постави коментар